Marka Aerostal

Pompy ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł ogrzewania, wykorzystujące energię cieplną nagromadzoną w środowisku. Wykorzystywana jest energia pochodząca z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kierowana ona jest do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku.  

Wentylacja i klimatyzacja sprawiają, że powietrze dostarczane do pomieszczeń może posiadać dowolne parametry – pożądaną wilgotność i temperaturę. Uzależniona jest od nich podstawowa higiena oraz samopoczucie. Usługi oferowane przez Aerostal zapewnią komfort w Twoim domu lub miejscu pracy. Twoja wygoda to nasz priorytet!

Zajmujemy się również pracami związanymi z obsługą zakładów  przemysłowych i specjalistyczną relokacją maszyn w obrębie przedsiębiorstwa. Jeśli poszukujesz firmy, która zrealizuje Twoją wizję i spełni w 100% preferencje projektowe –
skontaktuj się z nami!

Certyfikaty

Wykwalifikowana kadra pracownicza, renomowany sprzęt z certyfikatami i ekspresowa realizacja!

Komfort i bezpieczeństwo to podstawa – postaw na Aerostal!

Aerostal to wyspecjalizowana marka. Działamy w branży budowlano-przemysłowej, nastawionej na instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne od ponad 15 lat. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, monterów i konstruktorów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę budowlaną składającą się z ludzi, którzy dobrze znają swój fach i codziennie podejmują stawiane przed nimi zadania.

Gwarantujemy usługi oparte o wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną, którą
bez przerwy pogłębiamy, aby spełnić wymagania każdego klienta. 

Priorytety

Wysokiej klasy usługi oparte o sprzęt renomowanych marek, który sprosta potrzebom każdego usługobiorcy. Twój komfort to nasza misja.

Zdrowie i lepsze samopoczucie

Z reguły nikt nie zdaje sobie sprawy,
w jak istotnym stopniu właściwie działająca wentylacja i klimatyzacja wpływają na wygodę pracy i dobry humor. Odpowiednio dopasowana wilgotność powietrza
i temperatura to także klucz do wyeliminowania niebezpiecznych bakterii
i wirusów.

lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

Wypitych kaw

Spotkań

Szukasz konkretnych rozwiązań w rozsądnej cenie?

Zapewnimy Ci dogodne terminy realizacji i krótki czas montażu. Wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę i skontaktujesz się z nami. Ustalimy niezbędne szczegóły i zdecydujemy się na konkretny termin.

Usługi dopasowane do Twoich potrzeb

Każdy projekt może być dostosowany do Twoich indywidualnych predyspozycji. Wystarczy, że przedstawisz nam swoją wizję,
a my wcielimy ją w życie.

Dogodne terminy i krótki czas realizacji

Mamy świadomość, że przestój w pracy biurowej lub na produkcji to wysokie koszty. Dlatego dostosujemy się do Ciebie. Sam wyznacz czas, który będzie dla Ciebie właściwy. My natomiast zaznaczymy konkretną rubryczkę w kalendarzu.

Komfort jest bezcenny

Przetestuj jak istotna dla Twojego samopoczucia jest jakość powietrza.
Z pewnością nie masz świadomości, jak wiele zmienić może renowacja lub montaż nowego systemu wentylacji. Sprawdź jak łatwo można zmienić komfort pracy i codziennego życia we własnym domu lub biurze!

Higiena i BHP

Miej świadomość, że jako pracodawca lub właściciel prywatnej posesji jesteś zobowiązany zapewnić osobom przebywającym na terenie firmy lub Twojego domu odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Wentylacja to podstawa! Dzięki odpowiedniej instalacji możesz wyeliminować nawet 90% drobnoustrojów!

Gwarancja i wieloletnie wsparcie techniczne

Zapewniamy naszym klientom niezbędne wsparcie oraz w każdej chwili służymy radą. Wystarczy jeden telefon, a nasza ekipa techniczna przeprowadzi niezbędne prace renowacyjne lub sprawdzi stan post-montażowy.

Sprzęt renomowanych marek

Usługi na wysokim poziomie wymagają sprawdzonego zaplecza technologicznego.
Z tego względu nasze systemy są relewantne
i rzadko wymagają poprawek lub serwisu.

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

8 + 5 =