Kontakt

Potrzebujesz firmy, która zamontuję Tobie pompę ciepła oraz pomoże w uzyskaniu dofinansowania. A może potrzebujesz firmy, która sprawdzi stan Twojej wentylacji lub przeprowadzi jej modernizację? Nie wiesz jaka klimatyzacja sprawdzi się w przypadku Twojego domu lub powierzchni biurowej? Szukasz kogoś kto zajmie się zagospodarowaniem przestrzeni pod kątem konstrukcji stalowych lub dokona relokacji obecnych? Wymagasz całkowicie innowacyjnych projektów i błyskawicznej realizacji?

Zadzwoń do nas lub napisz! Doradzimy Ci i odpowiemy na wszelkie pytania.

Adres e-mail

kontakt@aerostal.com
biuro@aerostal.com – dofinansowania (Czyste Powietrze)

Numery telefonu

Kazimierz Pawlak: 505 013 188
Biuro: 74 646 93 99
Pompy ciepła (Leszek Łyżwa): 792 810 830
Dofinansowania Pompa Ciepła:  882 757 535

Adres firmy

Aerostal sp. z o.o.
ul. Bystrzycka 19A
58-100 Świdnica
NIP: 8842801868

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

3 + 11 =

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy konstrukcje stalowe są objęte gwarancją?

Tak, oczywiście wszystkie nasze konstrukcję są objęte 2 letnią gwarancją – nie musisz się jednak obawiać zaprojektowane i zbudowane przez nas konstrukcje służą klientom zdecydowanie dłużej.

Czy można zamówić własny projekt konstrukcji stalowej?

Tak, nasi konstruktorzy z przyjemnością zrealizują Twoją wizję konstrukcji, projekt będzie zawierał wszystkie niezbędne obliczenia i rysunki konstrukcyjne.

Czy wykonanie konstrukcji stalowej obejmuje również jej montaż?

Tak, zajmujemy się produkcją oraz montażem konstrukcji stalowych. Nasi montażyści posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne do prawidłowego montażu.

Czy relokacja maszyn wewnątrz zakładu produkcyjnego musi odbywać się przy całkowicie wstrzymanej produkcji?

Oczywiście, że nie trzeba całkowicie wstrzymywać produkcji podczas relokacji maszyn czy linii produkcyjnych. Nasi specjaliści dbają o bezpieczeństwo swoje i innych pracowników oraz infrastrukturę klienta.

Jak często powinno się serwisować klimatyzację?

Serwis klimatyzacji w mieszkaniach powinien być przeprowadzany dwa razy w roku – najlepiej w porze jesienno-zimowej i zimowo wiosennej, w przypadki klimatyzacji np. w sklepach, restauracjach, lokalach usługowych powienien być wykonywany częściej. Serwis powinien być przeprowadzony przez wykwalifikowanego serwisanta – inaczej można stracić gwarancję i narazić się na skaleczenie lub znszczenie urządzenia. Możesz liczyć na naszą pomoc przy serwisie urządzeń.

Czy montaż klimatyzacji jest kłopotliwy i wiąże się ze zniszczeniami budynku?

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych trwa klika godzin. Zawsze proponujemy takie rozwiązania związane z doborem urządzeń i ich montażem aby były jak najmniej inwazyjne. Możesz być pewien, że proponowane przez nas rozwiązania będą estetyczne.

Jaki wpływ ma klimatyzacja na zdrowie?

Klimatyzacja ma pozytywy wpływ na osoby z alergiami — dzięki niej kontrolujemy wilgotność powietrza — a co za tym idzie jest mniej kurzu i pleśni. Klimatyzatory posiadają filtr, który wyłapuje kurz, roztocza, bakterie, wirusy oraz nieprzyjemne zapachy. Aby klimatyzacja spełniała swoja funkcję musi być regularnie serwisowana.